Waldemar Krysiak: Pracownik kliniki tranzycji ujawnia - Skrzywdzono ponad 600 dzieci?

USA: rozpoczyna się kolejne śledztwo przeciwko lekarzom, którzy transowali dzieci. Ofiarom frankensteinowskich eksperymentów miało paść ponad 600 nieletnich. Dzieciom miano amputować części ciała, a dziewczynkom przepisywać testosteron, żeby nie mogły zajść w ciążę. Trans-aktywiści są oburzeni, że śledztwo w ogóle ma miejsce!
Lalka Waldemar Krysiak: Pracownik kliniki tranzycji ujawnia - Skrzywdzono ponad 600 dzieci?
Lalka / Pixabay.com

Stan Missouri wszczął dochodzenie w sprawie pediatrycznego ośrodka od „tranzycji” po tym, jak była pracownik socjalna zgłosiła, iż dzieciom rutynowo przepisywano tam blokery dojrzewania ("zmiana płci”) bez „odpowiedniej lub dokładnej oceny zdrowia psychicznego'. Prokurator generalny stanu ogłosił, że dochodzenie będzie wielopoziomowe, bo klinika miała złamać kilka różnych praw, narażając zdrowie i życie pacjentów.

„Otrzymaliśmy niepokojące doniesienia, że pracownicy z Transgender Center w szpitalu dziecięcym St. Louis krzywdzą każdego roku setki dzieci, stosując na nich eksperymentalne leki” – powiedział w oświadczeniu prokurator generalny stanu Andrew Bailey. „Traktujemy te dowody poważnie i dokładnie zbadamy zarzuty, aby upewnić się, czy dzieci nie są krzywdzone przez osoby, które mogą być bardziej zainteresowane radykalną ideologią niż zdrowiem dzieci”

 

Pracownik ujawnia

Dawna pracownik socjalna, mówiąca o łamaniu prawa i uchybieniach w klinice, prezentuje całą listę konkretnych zarzutów:

  • W ciągu zaledwie dwóch lat (2020-2022) transowe Centrum rozpoczęło medyczną „tranzycję” dla ponad 600 dzieci. Około 74% z tych dzieci to dziewczynki. Mimo tego, że zabiegi były opłacane głównie z prywatnych ubezpieczeń, Centrum rozliczało również koszty swoich procedur z stanowych i federalnych programów ubezpieczeniowych, wykorzystując tym samym pieniądze ze środków publicznych.
  • Centrum nie wymaga od „leczonych” dzieci kontynuacji opieki psychiatrycznej po tym, jak przepisano im hormony płci przeciwnej lub ich blokery. Nawet jeżeli stan zdrowia dziecka się pogorszył, hormony lub ich blokery nadal były podawane.
  • Hormony i ich blokery były podawane dzieciom, nawet kiedy podczas ich przyjmowania dzieci miały próby samobójcze. Próby samobójcze występowały u dzieci, które wcześniej ich nie miały.
  • Lekarze w Centrum mieli kłamać, że nie wykonują żadnych operacji zmiany płci u nieletnich. Centrum miało bowiem regularnie kierować nieletnich na operację „zmiany płci”. Wspierając okaleczanie dzieci, Centrum podawało nazwiska i dane kontaktowe chirurgów osobom poniżej 18 roku życia.
  • Transowanie dzieci miało być eksperymentem medycznym z użyciem niedopuszczanych w danej sytuacji leków. Pacjentom miano podawać np. substancje stosowane w terapii nowotworowej, których skutkiem ubocznym był „porost” piersi u mężczyzn. Leki te jednak niszczą wątrobę i pozostawiają trwały uszczerbek na zdrowiu.
  • Tranzycja miała być stosowana zamiast antykoncepcji: przynajmniej jednej dziewczynce, która obawiała się bycia matką, przepisano testosteron w ramach „leczenia”. Testosteron zatrzymuje, oczywiście, okres u kobiet, jeżeli te przyjmują go stale, nie może on być jednak stosowany zamiast edukacji seksualnej i wstrzemięźliwości.

Co ciekawe, była pracownica Centrum, wysuwająca oskarżenia, opisuje samą siebie jako „lewaczkę”, która „chciała pomóc trans dzieciom”. Dopiero praca w transującej nieletnich klinice zmieniła jej opinie o procederze. „To, co dzieje się z dziećmi, jest moralnie i medycznie przerażające” - mówi dzisiaj kobieta.

 

"Trans genocide"

Jak reagują na historię środowiska trans? Wyparciem i unikiem, oczywiście, Jeden z najbardziej znanych polskich trans-aktywistów napisał nawet dzisiaj w swoich socjalach, że komentowanie tego typu wydarzeń i wszczynanie śledztwa to „trans genocide”, czyli... ludobójstwo na transseksualistach.

Tak, proszę Państwa. Próba ochrony dzieci to zbrodnia na ludzkości. I proszę pamiętać, że ideologia gender to bardzo rozsądna ideologia, a jej przedstawiciele to dorośli partnerzy do rozmowy. Myślenie inaczej to nie tylko transfobia, ale pewnie i "drugi Holokaust"!


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
„Push-back jest nielegalny. Pomaganie jest legalne”. Protesty na wystawie Ochojskiej [WIDEO] z ostatniej chwili
„Push-back jest nielegalny. Pomaganie jest legalne”. Protesty na wystawie Ochojskiej [WIDEO]

Europosłanka KO Janina Ochojska nie ustaje w próbach narzucania narracji, według której to polskie władze źle traktują migrantów chcących nielegalnie przekroczyć polsko-białoruską granicę.

Greta Thunberg: Skończyłam szkołę i nie będę dłużej strajkować dla klimatu z ostatniej chwili
Greta Thunberg: Skończyłam szkołę i nie będę dłużej strajkować dla klimatu

Szwedka Greta Thunberg, która w 2018 roku zapoczątkowała przed szwedzkim parlamentem strajk szkolny dla klimatu, oświadczyła, że kończy swój udział w tym proteście. Ruch piątkowych manifestacji obiegł świat, ale z czasem osłabł na znaczeniu. W Szwecji młodzi popierają prawicę.

Czy Tusk ma powody, by obawiać się prac komisji? Są wyniki badania z ostatniej chwili
Czy Tusk ma powody, by obawiać się prac komisji? Są wyniki badania

Czy Donald Tusk ma powody, by obawiać się prac komisji? – takie pytanie zadała Polakom pracownia Social Changes.

Prezes PiS: Silna i nowoczesna Polska nie jest w smak Berlinowi z ostatniej chwili
Prezes PiS: Silna i nowoczesna Polska nie jest w smak Berlinowi

Polska silna, aspirująca do odgrywania współmiernej do jej potencjału roli w Europie nie jest w smak Berlinowi i polskim środowiskom kompradorskim – napisał prezes PiS Jarosław Kaczyński w liście do Forum Klubów "Gazety Polskiej" woj. podlaskiego cytowanym przez portal niezalezna.pl.

Polska zapłaci miliardy euro kar? „Die Welt”: Niemcy są zwycięzcami unijnego kompromisu azylowego z ostatniej chwili
Polska zapłaci miliardy euro kar? „Die Welt”: Niemcy są zwycięzcami unijnego kompromisu azylowego

Szefowie MSW państw unijnych przyjęli w czwartek stanowisko negocjacyjne, dotyczące reformy regulacji migracyjnych na terenie Unii Europejskiej. Jeśli to rozwiązanie faktycznie wejdzie w życie, presja migracyjna na Niemcy powinna w przyszłości się zmniejszyć, Berlin jest zwycięzcą tego kompromisu - komentuje w piątek portal dziennika "Welt".

Tragiczne wieści. Nie żyje senator Koalicji Obywatelskiej z ostatniej chwili
Tragiczne wieści. Nie żyje senator Koalicji Obywatelskiej

Nie żyje senator Koalicji Obywatelskiej Barbara Borys-Damięcka – przekazała w piątek poseł PO Małgorzata Kidawa-Błońska. Parlamentarzystka miała 85 lat.

Skandal w Niemczech. Ostra reakcja Beaty Szydło z ostatniej chwili
Skandal w Niemczech. Ostra reakcja Beaty Szydło

Niemieckie elity zawsze są gotowe do tropienia "łamania praworządności", ale zachowują wymowne milczenie wobec wpisu współprzewodniczącej prawicowej partii AfD Alice Weidel, która sugeruje, że wschodnie Niemcy są tak naprawdę "środkowymi Niemcami" – zwróciła uwagę była szefowa polskiego rządu Beata Szydło.

Polska zapłaci miliardy euro kar? Czechy będą zwolnione, ponieważ przyjęły dużą liczbę uchodźców z Ukrainy z ostatniej chwili
Polska zapłaci miliardy euro kar? Czechy będą zwolnione, ponieważ przyjęły "dużą liczbę uchodźców z Ukrainy"

Ministrowie spraw wewnętrznych, obradujący w czwartek w Luksemburgu, po kilkunastu godzinach negocjacji, przyjęli stanowisko negocjacyjne w sprawie reformy regulacji migracyjnych w Unii. Polska i Węgry głosowały przeciwko poparciu tzw. paktu migracyjnego. Teraz oba kraje są zagrożone karami. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku Czech.

Niepokojący raport. Coraz więcej cyberzaburzeń u młodych ludzi z ostatniej chwili
Niepokojący raport. Coraz więcej cyberzaburzeń u młodych ludzi

Z raportu Instytutu Pokolenia "Smartfon? Tak, ale z głową!" wynika, że regularne przekraczanie przez młodych ludzi granic bezpiecznego korzystania z technologii cyfrowych powoduje nie tylko samotność, problemy z zaufaniem do innych ludzi, ale też wiele problemów zdrowotnych.

Służbowy samochód Straży Granicznej obrzucony kamieniami i cegłami przez migrantów z ostatniej chwili
Służbowy samochód Straży Granicznej obrzucony kamieniami i cegłami przez migrantów

Grupa ponad 20 cudzoziemców na granicy polsko-białoruskiej zaatakowała funkcjonariuszy Straży Granicznej. Kamieniami i cegłami obrzucony został służbowy samochód SG. To kolejne uszkodzone auto formacji w wyniku ataków migrantów – podała w piątek SG.

Emerytury
Stażowe